Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

hero

Kontakta Höganäs Kakel - Kundservice

Kundservice är öppet vardagar 8:00-16:30

Telefonnummer: 010-475 40 00

Mail: order@hoganaskakel.se

Välkomna

Midsommarafton håller kontoret stängt

Malin Danielsson

Kontakta Höganäs Kakel Malin

Ola Petersson

Kontakta Höganäs Kakel Ola

Anette Olsson

Kontakta Höganäs Kakel

Kontakta Höganäs Kakel - Arkitektsäljare

Arkitektsupport har öppet vardagar mellan 08:00-16:30 (lunchstängt 12:00-12:30)
Tel: 010-475 40 20 arkitektsupport@hoganaskakel.se
Varmt välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant för att diskutera kommande projekt, boka möte eller informationsträff.

Carin Svensson

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@hoganaskakel.se

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Distrikt väst

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@hoganaskakel.se

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt väst-mitt

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@hoganaskakel.se

Peter Andersson

Peter Andersson platschef, Höganäs Kakelcenter Sundsvall

Distrikt södra Norrland

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 36 69

peter.andersson@hoganaskakel.se

Andreas Eriksson

Distrikt norra Norrland

Arkitekt/Projekt/ÅF
0737-073507

andreas.eriksson@hoganaskakel.se

Maria Ehnemark

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

maria.ehnemark@hoganaskakel.se

Säljregion syd

David Sohlman

Säljare
073-073 32 25

david.sohlman@hoganaskakel.se

Carin Svensson

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@hoganaskakel.se

Fredrik Welinder

Innesäljare/Projekt
073-707 36 17

fredrik.welinder@hoganaskakel.se

Fredrik Hansson

Fredrik Hansson kontakt Höganäs Kakel

Säljare Projekt/ÅF södra Sverige
073-707 36 33

fredrik.hansson@hoganaskakel.se

Säljregion Göteborg (Väst)

Lina Tasevski

säljare göteborg Lina Tasevski

Projekt
072-254 48 74

Lina.Tasevski@hoganaskakel.se

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@hoganaskakel.se

Dennis Djordjevic

Projektkoordinator
073-707 36 49

dennis.djordjevic@hoganaskakel.se

Christoffer Kofman

Säljare Christoffer Göteborg

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@hoganaskakel.se

Säljregion Stockholm (Öst)

Mikael Olsson

Projekt
073- 068 06 65

mikael.ohlsson@hoganaskakel.se

Martin Asp

Martin Asp projektsäljare

Projekt
073-7072887

martin.asp@hoganaskakel.se

Bulent Yigin

Bulent Yilgin projektsäljare

Projekt
073-7073678

Bulent.Yigin@hoganaskakel.se

Petra Fredriksson

Innesäljare
073-707 36 04

petra.fredriksson@hoganaskakel.se

Maria Ehnemark

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

maria.ehnemark@hoganaskakel.se

Fredrik Crona

Teknisk säljare
0702-09 66 31

fredrik.crona@hoganaskakel.se

Säljregion norr

För dig som bor i: Borlänge/Falun, Avesta/Hedemora, Mora, Gävle/Sandviken, Bollnäs/Söderhamn, Hudiksvall/Ljusdal, Sundsvall, Härnösand/Kramfors, Sollefteå, Örnsköldsvik, Östersund, Umeå, Skellefteå, Lycksele, Piteå, Luleå/Boden, Haparanda/Kalix, Kiruna/Gällivare.

Peter Andersson

Peter Andersson platschef, Höganäs Kakelcenter Sundsvall

Arkitekt/Projekt/ÅF södra Norrland
073-707 36 69

peter.andersson@hoganaskakel.se

Andreas Eriksson

Arkitekt/Projekt/ÅF norra Norrland
0737-073507

andreas.eriksson@hoganaskakel.se

Försäljning nationellt

Dennis Görthz

Försäljningschef Sverige
010 475 40 52

dennis.gorthz@hoganaskakel.se

Linus Renhammar

Linus Renhammar kontakt Höganäs Kakel

Key Account Manager
072-249 90 29

linus.renhammar@hoganaskakel.se

Teknik

Tobias Rundström

Kontakta Höganäs Kakel

Teknik: Bruk och keramik
073 - 707 35 77

tobias.rundstrom@hoganaskakel.se

Fredrik Crona

Teknisk säljare
0702-09 66 31

fredrik.crona@hoganaskakel.se

Företagsledning

Max Råvik

Max Råvik VD Kontakta Höganäs Kakel

VD/Managing Director
010-475 40 55

max.ravik@hoganaskakel.se

Daniel Leo

CFO/Ekonomichef
010-475 40 30

daniel.leo@hoganaskakel.se

Dan Andersson

Kontakta Höganäs Kakel

COO/Operativ chef
073-707 36 10

dan.andersson@hoganaskakel.se

Press & Marknad

Marknadsavdelningen